Lavendowe Spa

Lavendowe Spa

Wewnątrz domu do dyspozycji naszych Gości znajduje się klasyczna  sauna fińska opalana drewnem z absolutnie wyjątkową, przeszkloną  strefą wypoczynkową z widokiem na ogród i pole lawendy. To kameralne miejsce na relaks w blasku świec i kojącym zmysły olejkiem lawendowym w tle. Miejsce dostępne jest do prywatnej dyspozycji Gości podczas trwania seansu.

Sauna fińska to tradycyjna forma kąpieli, która jest głęboko zakorzeniona w kulturze fińskiej. Miejsce, gdzie temperatura i wilgotność są odpowiednio podniesione i osiągają ok. 80 – 110°C oraz 0-30%wilgotności co powoduje intensywne pocenie się ciała i tym samym pozbywanie się zanieczyszczeń oraz toksyn. Sauna sucha działa rozgrzewająco, łagodzi  napięcia mięśniowe i przyspiesza procesy regeneracji oraz pomaga złagodzić skutki zmęczenia . Nasza sauna mieści maksymalnie  6 osób.

Podczas pobytu w Lavendowie możecie bezpłatnie skorzystać z jednego seansu, każdy kolejny jest dodatkowo płatny.

Proponujemy wyjątkowa ofertę masaży oraz koncertów w Lavendowym SPA

Lomi Lomi Nui 

Dotyk, który budzi duszę. Praktykowana przez wiele tysięcy lat metoda na przywrócenie równowagi w ciele, duszy i emocjach. Lomi Lomi Nui to rytuał hawajskiego masażu świątynnego.

Pozbędziesz się napięć i negatywnych myśli aby otworzyć się na życiodajną energię – tylko u nas zawsze z lawendową nutą. 

Masaż trwa 120 minut

Lomi Basic

Najlepszy sposób na szybki relaks w hawajskim stylu. Poznasz hawajską pracę z człowiekiem zanim zdecydujesz się na pełny, dwugodzinny rytuał.

Masaż trwa 60 minut.

Masaż Abhyanga

Tradycyjny, ajurwedyjski rytuał służący przywróceniu równowagi energetycznej i dobrego samopoczucia. Użycie ciepłych olejów ziołowych wraz z zastosowaniem odpowiednich technik masażu oraz akupresury ajurwedyjskiej (terapii punktów Marma) ułatwia powrót do optymalnej kondycji fizycznej i psychicznej.

Masaż trwa 60 minut.

Masaż dźwiękiem mis tybetańskich

W trakcie masażu doświadczysz niezwykłej mocy dźwięku. Połączenie dźwięku i wibracji mis wprowadzi Ciebie w stan głębokiego relaksu a wibracje uwolnią uwięzioną energię zmagazynowaną w ciele. Masaż dźwiękiem tworzy delikatne, rytmiczne impulsy, te zaś są strategicznie przesyłane przez ciało, masując komórki i niwelując napięcie. Jednocześnie zakres częstotliwości  emitowanych przez misy  pokrywający się z częstotliwościami naszego, ludzkiego głosu podziała na Ciebie uspokajająco..

Czas trwania masażu 60 minut

Koncerty relaksacyjne

Kąpiel w dźwiękach mis tybetańskich

Zapraszamy w wysoko wibracyjną podróż . Ten czas dobrostanu skierowany jest dla każdego, kto pragnie relaksu na wielu poziomach i poczucia zaopiekowania się sobą.
Dźwięki mis  ma moc oczyszczającą zarówno dla ciała fizycznego, jak i ciał wyższych oraz relaksującą dla umysłu. Wyrównują też potencjał energetyczny w ciele  jednocześnie wprowadzając w nim  harmonię.
W  koncercie  rozbrzmiewać będzie również dźwięk dzwonków KOSHI. Powyższe instrumenty wytwarzają wibracje,  dzięki którym możliwa jest  zmiana na przykład struktury wody.  Istnieje zatem  możliwość przyniesienia swojej wody, najlepiej w szklanych butelkach, by ją do energetyzować podczas trwania koncertu.
Czas trwania koncertu 60 minut

Indywidualna kąpiel w dźwiękach mis tybetańskich

Relaksacyjna, indywidualna sesja w dźwiękach mis  tybetańskich i dzwonków KOSHI. Dźwięki mają właściwości lecznicze zarówno dla ciała jak i dla naszego umysłu. Uwolnią Twoje ciało  od napięć i blokad, tym samym rozluźnią wszystkie jego partie Na poziomie mentalnym rozluźnią Twój umysł, oczyszczą go z negatywnych uczuć i myśli, złagodzą napięcia, blokady psychiczne i emocjonalne. Poprawią koncentrację i dodadzą energii.

Czas trwania masażu 60 minut.

Przeciwwskazaniem do uczestniczenia w masażu i koncertach jest ciąża do trzeciego miesiąca, choroba psychiczna, czynne stany onkologiczne, noszenie aparatu słuchowego i/lub wszczepiona zastawka serca, implanty i wszelkie ciała obce w organizmie.

Na masaż i koncerty  z miłością i radością w sercu zaprasza Kasia, gospodyni domu, absolwentka kursu  terapeutycznego oddziaływania wibracjami mis himalajskich według tradycyjnego przekazu tybetańsko-nepalskiego u Łukasza Mazurka.

Podczas wszystkich zabiegów wykonywanych w naszym pensjonacie wykorzystywane są naturalne oleje roślinne wraz z domieszką czystych i aromatycznych olejków lawendowych pozyskiwanych z naszego pola.

Kontakt

Katarzyna Katarzyńska-Słownikowska
Ul. Trzech Marcinów 3
Piechowice, Michałowice, Polska
tel.: +48 605 310 611
@: katarzyna@lavendowo.pl
NIP 779-147-47-25  REGON 300994072