Dla najmłodszych

Dla rodzin z dziećmi dostępne w cenie noclegu: 

krzesełka do karmienia

naczynia bezpieczne dla dzieci

łóżeczka wyposażone w materace, dla starszych łóżka dziecięce

wanienki, podstopnie pod umywalkę, nocniki.

zabawki, klocki, gry planszowe, książki,

rowerki, sanki

Za dodatkową opłatą oferujemy:

profesjonalne nosidła turystyczne

rowery górskie z krzesełkiem dla dziecka

nocleg w tipi

warsztaty malowania kubków

pranie z suszeniem

Decydując się na nocleg u nas istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie będziesz mógł wyciągnąć dziecka na wycieczkę w góry, ponieważ ogród i plac zabaw są uzależniające i niejedno dziecko nie chce się stąd nigdzie ruszać. Musicie też wziąć pod uwagę to, że brodzenie w strumyku lub szukanie salamandry plamistej i żab niejednokrotnie staje się ulubionym zajęciem Waszych pociech. Ale i na takie okoliczności jesteśmy przygotowani, mamy pralkę i w razie potrzeby możecie zamówić u nas pranie.

Na zewnątrz w dużym ogrodzie oferujemy domek dla maluchów, piaskownicę, zjeżdżalnię, huśtawki dla najmłodszych i starszych dzieci, trampolinę, domek na drzewie, duży basen w sezonie letnim oraz boisko do gry w badmintona i siatkówkę.

Wewnątrz sala zabaw, gdzie można pograć w gry, poukładać klocki, rozegrać mecz ( mamy stół do gry w piłkarzyki ). Wieczorami zamienia się ona w salę kinową.

Coś jeszcze? Tak! Organizujemy warsztaty dla dzieci, aktualnie są to warsztaty malowania kubków, szczegóły omawiamy indywidualnie już na miejscu.

A na koniec dnia możecie wynająć tipi tylko na kolację lub nawet spędzić tam noc. Czas spędzony z dziećmi pozostanie na długo w Waszej pamięci.

Brzmi nieźle? Zapraszamy, odkryjcie Lavendowo razem ze swoimi pociechami! Udane wakacje z dziećmi gwarantowane.

Kontakt

Katarzyna Katarzyńska-Słownikowska
Ul. Trzech Marcinów 3
Piechowice, Michałowice, Polska
tel.: +48 605 310 611
@: katarzyna@lavendowo.pl
NIP 779-147-47-25  REGON 300994072