Dla dzieci

Stworzyliśmy miejsce idealne na pobyt z dziećmi.

Dla rodzin z dziećmi dostępne w cenie noclegu: krzesełka do karmienia, naczynia bezpieczne dla dzieci, łóżeczka wyposażone w materace, dla starszych łóżka dziecięce, wanienki, podstopnie pod umywalkę, nocniki. Za dodatkową opłatą możecie wypożyczyć u nas nosidła turystyczne.

Dysponujemy również rowerkami, zabawkami, sankami. U nas wypożyczysz rower górski z krzesełkiem dla dziecka.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie będziesz mógł wyciągnąć dziecka na wycieczkę w góry, ponieważ ogród i plac zabaw są uzależniające i niejedno dziecko nie chce się stąd nigdzie ruszać. Musicie też wziąć pod uwagę to, że brodzenie w strumyku lub szukanie salamandry plamistej i żab niejednokrotnie staje się ulubionym zajęciem Waszych pociech. Ale i na takie okoliczności jesteśmy przygotowani, mamy pralkę i w razie potrzeby możecie zamówić u nas pranie.

Oferujemy domek dla maluchów, piaskownicę, zjeżdżalnię, huśtawki dla najmłodszych i starszych dzieci, trampolinę, domek na drzewie, duży basen w sezonie letnim oraz boisko do gry w badmintona i siatkówkę.

Coś jeszcze? Tak! Organizujemy warsztaty dla dzieci, aktualnie warsztaty malowania kubków za dodatkową opłatą, szczegóły omawiamy indywidualnie już na miejscu.

A na koniec dnia możecie wynająć tipi tylko na kolację lub nawet spędzić tam noc 🙂

Brzmi nieźle? Zapraszamy, odkryjcie nasz ogród razem ze swoimi pociechami!